Pasirinkite:
Meradog.lt facebook'e

Apie produkciją

grįžti atgal

Jūsų šuo dovanoja Jums savo pasitikėjimą. Padovanokite jam sveiką gyvenimą.

Skanaus ėdalas ir pilna apsauga:
Mūsų šėrimo programa Mera Care Concept ( Mera priežiūros kocepsija ) turi sistemą.

Sveika mityba yra Jūsų šuns geros savijautos ir gyvybingumo pagrindas. Mera priežiūros koncepcija siūlo optimalių ėdalą - pritaikytą pagal veislę dydį, amžių ar pasiekimo galimybes.

Mūsų pilna šėrimo programa atitinka naujausias mokslines išvadas: vertingos, funkcionalios sudėtinės dalys saugo kiekvieno šuns sveikatą, savijautą ir skatina pasiekimų galimybes.

Gynybinė jėga + ląstelių apsauga
Vitaminų E, C, beta karotino ir seleno komplektas saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio.
Beta gliukanai iš vertingų mielių padeda imuninės sistemos veiklai.

Oda + kailis
Už sveiką odą ir blizgų kailį atsakingos Omega - 3 ir Omega - 6 riebalų rūgštys kombinuojamos su organiškai sujungtu cinku ir lecitinu.

Virškinimas + medžiagų apykaita
Produktų, reikalingų mažyliams ir senstantiems šunims turi probiotinis inulinas, dėka kurio žarnyno flora išlaiko pusiausvyrą.


Kūno sudėjimas + gyvybingumas
Vertingi baltimų šaltiniai, esantys mūsų produktuose ( paukštiena, kiaušiniai, žuvis, ėriena) saugo augintinių raumenų sudėtį. Dozavimas yra nesudėtingas ir pagrįstas, išvengiant peršėrimo.

ODOR - Stop spiacialūs augalų ekstraktai ir mineralai natūraliu būdu sujungia virškinimo proceso medžiagų apykaitos produktus, kas naikina odos, kailio ir snukio kvapą.

Moderni receptūra Mera pure koncentruojasi į vieną mėsos arba žuvies rūšį ir į vieną angliavandenių šaltinį. Ėdalas be gliuteno siūlo sumažintą alergijos tikimybę.

Colostrum arba krekenos, stipriausia naturali imuniteto apsauga, papildo Mera jauniklių pieno (Welpenmilch) ir Mera pure produktų receptūrą kaip nauja sudedamoji dalis natūraliai stiprinant šuns imunitetą. Krakenos dar vadinamos priešpieniu, nuo seniausių laikų, suteikia veiksmingų veikliųjų medžiagų paketą imuninės sistemos apsaugai. Šita nepakartojama gamtos kompozicija yra ypatingai turtinga imunoglobulinais, maisto ir mineralinėmis medžiagomis. Tyrimai suteikia galimybę šiandien natūralias galvijų krekenas paruošti išsaugant jų vertę.

 Naujienos - Akcijos
18 rugsėjis 2020

Akcija Insect protein

18 rugsėjis 2020

Akcija kačių maistui

Rodyti visas naujienas
Partneriai