Pasirinkite:
Meradog.lt facebook'e

Meravital Skin control

grįžti atgal
Meravital Skin control

MERAVITAL "Skin Control“ - tai aukščiausios kokybės drėgno pašaro dieta, kurią sukūrė veterinarai ir mitybos specialistai, kaip baltymų šaltinį naudojant tik mažai alergišką kalakutieną. Puikiai tinka eliminacinei dietai,,kurią paskiria veterinarijos gydytojas, norėdamas ištirti reakciją į specifinius baltymų šaltinius, jau atslūgus odos uždegiminėms reakcijoms ( maždaug po 10–12 savaičių šėrimo šia dieta).Tokiu būdu galima kontroliuoti maisto alergenus ateityje. Dėl didelio efektyvumo MERAVITAL " Skin Control " labai sumažina alergijos tikimybę. Odos barjeras atlieka svarbų vaidmenį , nes apsaugo kūną, kaip apsauginis skydas nuo aršios aplinkos veiksnių,bakterijų, grybelių ir alergenų (pvz, žiedadulkės, erkutės) Pažeidus odos barjerą, per odą į organizmą gali patekti daugiau alergenų ir taip sukelti odos uždegimines reakcijas. MERAVITAL SKIN CONTROL yra vitaminų B1, B2, B6 ir B12 kompleksas, kuris sustiprina odos barjerą ir gali teigiamai paveikti odos ir kailio tekstūrą. Cinkas regeneruoja odą ir kailį bei stiprina imuninę sistemą. Omega-3 riebalų rūgštys aktyviai palengvina uždegiminius odos ir žarnyno procesus
MERAVITAL "Skin Control" lengvai virškinamas, padeda žarnyno darbui ir atstatymui.
SVEIKATOS SAMPRATA
-tinka kaip eliminacinė dieta
- receptūroje naudojama mažai alergizuojanti kalakutiena
-regeneruoja odą ir skatina kailio augimą
-specialus veikliujų medžiagų kompleksas sustiprina svarbų odos barjerą
-turi priešuždegiminį poveikį ir palengvina virškinimo sistemos veiklą
INDIKACIJOS
-tinka kaip eliminacinė dieta
-uždegiminės odos ligos
-kailio praradimas
-skurdus kailis
-pleiskanojanti oda
-alerginės odos ligos
KONTRINDIKACIJOS
-šuniukai
-šuningos ir žindančios kalės
-pankreatitas
-hiperlipidemija


Veterinarijos patarimai odos ligų atveju

Kadangi rimtos pagrindinės ligos, tokios kaip hormoniniai sutrikimai ar autoimuninės ligos, taip pat gali būti odos problemų priežastis, šunį turi apžiūrėti veterinarijos gydytojas. Ypač rimtais atvejais gali būti naudinga pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, kurio specializacija yra dermatologija. MERAVITAL "Skin Control" turėtų būti šeriama tik rekomendavus veterinarijos gydytojui ir tinkamai prižiūrint.
 

 Sudėtis : 67% mėsos ir subproduktų (kalakutų širdys, kalakutienos mėsa, kalakutų kepenys, kalakutų skrandžiai), aliejai ir riebalai (lašišų aliejus, dygminų aliejus), mineralai, kiaušiniai ir kiaušinių produktai (viso kiaušinio milteliai), mielės (alaus mielės) .

Maistiniai priedai: vitaminas D3 200TV, vitaminas B1 13 mg, vitaminas B6 3 mg, cinkas (kaip cinko sulfatas monohidratas) 15 mg, manganas (kaip mangano II sulfatas, monohidratas) 3 mg, jodas ( bevandenis kacio jodatas) 0,75 mg.
Analitinė sudėtis: baltymai (10,5 %), riebalai (6,3 %), maistinės skaidulos (0,5 %, neapdoroti pelenai (2,5 %), drėgmė (76 %), omega-3 riebalų rūgštys (0,37 %0, omega-6 riebalų rūgštys (0,35 %), dokozaheksaeno rūgštis (DHA) (0,03 %), eikozapentaeno rūgštis (EPA) (0,02 %).
Šėrimo laikotarpis
Iki 2 mėnesių. Jei laikomasi eliminacinės dietos - 10, 12 savaičių.Naujienos - Akcijos
11 rugpjūtis 2022

MERAkcija

Rodyti visas naujienas
Partneriai