Pasirinkite:
Meradog.lt facebook'e

Mervital Gastro Intestinal

grįžti atgal
Mervital Gastro Intestinal

SVEIKATOS SAMPRATA
-kompensuoja mineralų nuostolius
-ypač gerai virškinamas ir palengvina žarnyno veiklą
-blokuoja patogeninių mikrobų absorbciją per žarnyno gleivinę
-aktyviai padeda atkurti žarnyno mikroflorą
-suaktyvina imuninę sistemą ir slopina uždegiminius procesus


Kaip drėgnas pašaras MERAVITAL" Gastro Intestinal" padeda jūsų šuniui, turinčiam virškinimo sutrikimų

MERAVITAL" Gastro Intestinal“ - tai aukščiausios kokybės drėgno pašaro dieta, kurią sukūrė veterinarai ir mitybos specialistai, daugiausia dėmesio skiriant sergančios šuns virškinimui palengvinti ir pažeisto žarnyno gijimui bei atstatymui. Dėl sudėtyje esančios aukštos kokybės vištienos , MERAVITAL "Gastro Intestinal“ galima duoti mažesnes porcijas, kurios lengvai virškinamos, lengvai įsisavina ir neapkrauna virškinimo trakto. Elektrolitų praradimai, atsirandantys dėl viduriavimo ar vėmimo, greitai kompensuojami ir atstatomas balansas. MERAVITAL " Gastro Intestinal“ sudėtyje yra natūralių veikliųjų medžiagų, tokių kaip mannanoligosacharidai, fruktooligosacharidai ir omega-3 riebalų rūgštys, užtikrinančios sutrikusios žarnyno floros atstatymą.

Veterinarijos patarimai esant virškinimo sutrikimams


Viduriavimas ir vėmimas gali būti kitų rimtų ligų, tokių kaip inkstų nepakankamumas, pankreatitas ar maisto alergija, simptomai. Todėl, esant ligos požymiams, kuo greičiau kreipkitės į veterinarijos gydytoją dėl sveikatos tyrimų ir diagnozės nustatymo. MERAVITAL" Gastro Intestinal“ galima šerti tik rekomendavus veterinarijos gydytojui ir tinkamai prižiūrint .
INDIKACIJOS
-nevirškinimas
-uždegiminės žarnyno ligos
-ūmus ir lėtinis viduriavimas
-vidurių užkietėjimas
-sutrikusi žarnyno flora
-pankreatitas
-kasos nepakankamumas(EPI)
-skrandžio gleivinės uždegimas
-diegliai
KONTRAINDIKACIJOS
-šuniukai
-šuningos ir žindančios kalės
 

Sudėtis: 65% mėsos (vištų skrandukai, vištų širdelės, vištų kepenėlės, vištienos riebalai, vištienos mėsa), mineralai, aliejai ir riebalai (lašišų aliejus), augaliniai pluoštai (0,1% fruktooligosacharidų), mielių (0,03 % mielanooligosacharidų iš mielių ląstelių sienelių).

Maistiniai priedai: vitaminas D3 200 TV, cinkas (kaip cinko sulfatas, monohidratas ) 15 mg, manganas (kaip mangano (II) sulfatas, monohidratas) 3 mg, jodas (bevandenis kalcio jodatas) 0,75 mg.
Analitinė sudėtis: baltymai (9,5 %), riebalai (5,5 %), maistinės skaidulos (0,4 %), neapdoroti pelenai (2,1 %), drėgmė (76 %), omega -6 riebalų rūgštys (0,84 %), kalis (0,28 %), natris (0,26 %), omega-3 riebalų rūgštys (0,16 %).
Šėrimo laikotarpis
Priklauso nuo diagnozės. Ūminių žarnyno absorbcijos sutrikimo atveju, norint kompensuoti nepakankamą virškinimą, rekomenduojama 1-2 savaites, iki 3-12 savaičių. Esant lėtiniam kasos nepakankamumui, ši dieta gali būti visam gyvenimui.
 Naujienos - Akcijos
11 rugpjūtis 2022

MERAkcija

Rodyti visas naujienas
Partneriai